Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Za sve koji vole Tennis
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kardon će trenirati Anu

Go down 
AuthorMessage
Ana Ivanovic
Admin
Ana Ivanovic


Posts : 197
Join date : 2009-01-27
Age : 27
Location : Rolan Garos

Kardon će trenirati Anu Empty
PostSubject: Kardon će trenirati Anu   Kardon će trenirati Anu Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 11:26 am

Ana je za svog novog teniskog trenera odabrala Amerikanca Craiga Kardona. Njih dvoje će probno raditi zajedno počev od sledeće nedelje na Barclays Dubai Tennis Championships turniru.

47-godišnji Kardon je bivši trener 18-struke Grand Slam šampionke Martine Navratilove: njih dvoje su radili zajedno za vreme poslednje od njenih devet titula na Wimbledonu 1990. godine.

Među drugim značajnim učenicima Kardona koji boravi u Texasu nalaze se Lindsay Davenport, Mary Pierce, Jennifer Capriati and Xavier Malisse.

“Srećna sam što počinjem da radim sa Craigom,” rekla je Ana. “Videćemo kako nam ide u početku, i onda ću doneti odluku o daljoj budućnosti.

“Imam osećaj da sam za vreme Fed Kup susreta dobro napredovala, i nisam previše daleko od ulaska u svoju staru formu. Craig ima mnogo iskustva, ohrabruje napadački tenis i nadam se da ćemo zajedno postići dobre rezultate.”

Scott Byrnes će nastaviti sa radom kao Anin kondicioni i fitnes trener.
Back to top Go down
https://tennis-number1.darkbb.com
 
Kardon će trenirati Anu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tennis  :: Ostalo o tenisu :: Novosti-
Jump to: