Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Za sve koji vole Tennis
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 JJ i Ana: Bolje smo od Španije |

Go down 
AuthorMessage
Ana Ivanovic
Admin
Ana Ivanovic


Posts : 197
Join date : 2009-01-27
Age : 27
Location : Rolan Garos

JJ i Ana: Bolje smo od Španije | Empty
PostSubject: JJ i Ana: Bolje smo od Španije |   JJ i Ana: Bolje smo od Španije | Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 11:32 am

Teniserke reprezentacije Srbije Jelena Janković i Ana Ivanović posle pobede nad Japanom naglasile su da bi želele da opet igraju pred svojom publikom.


Ipak, žrebom je odlučeno da će naše najbolje teniserke 25. i 26. aprila gostovati Španiji u borbi za plasman u Svetsku A grupu.

„Želeli smo da ponovo budemo domaćini, da ponovo u prepunoj „Areni“ doživimo sve one prelepe trenutke koji su nam se dogodili proteklog vikenda kada smo savladali selekciju Japana u našem rodnom gradu. Žreb nam nije dodelio domaćinstvo, ali za utehu je to što nećemo putovati daleko, na drugi kontinent, u Kinu ili Argentinu“, rekla je Jelena Janković.

Treća teniserka sveta je rekla da poznaje sve igračice Španije i da je dobro što ima pozitivan skor sa njima.

„Odlično poznajemo španske igračice, protiv svih sam igrala i imam pozitivan skor. Mi imamo tim koji može da pobedi svakoga, ali u svaki meč moramo da uđemo sa velikom dozom ozbiljnosti, ne smemo nikoga da potcenimo i uvek moramo da odigramo najbolje što umemo. Verujem da ćemo i ovaj zadatak koji je pred nama u 2009. uspešno rešiti i ostvariti plasman u Svetsku A grupu, u kojoj bi se za naslov šampiona Fed kupa borili u 2010. godini“, naglasila je Jankovićeva.

Drugi reket Srbije i prošlogodišnja šampionka Rolan Garosa Ana Ivanović smatra da našu selekciju ne očekuje lak posao.

„Biće to veoma težak meč, posebno zato što igramo na strani. Španske igracice su poznate kao teniserke koje dobro igraju na šljaci i uvek imate tu prednost kada ste u poziciji da birate podlogu, a sigurna sam da će one izabrati šljaku“, rekla je Ivanovićeva.

Međutim, Ivanovićeva smatra da je Srbija bolji tim i da će to pokazati na terenu.

„Generalno govoreći, mi smo bolji tim i isto tako mi dobro igramo na šljaci. Borićemo se maksimalno na terenu, vredno raditi i sigurna sam da možemo da ostvarimo pobedu. Ne krijem da mi je želja bila da ponovo igramo kod kuće, u Beogradu. Ipak, pozitivna stvar je što i dalje igramo u Evropi, a igranje na šljaci će biti dobra priprema za ostatak prolećne sezone“, naglasila je Ana Ivanović.
Back to top Go down
https://tennis-number1.darkbb.com
 
JJ i Ana: Bolje smo od Španije |
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Srbija protiv Španije

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tennis  :: Turniri :: Fed cup-
Jump to: